За рік роботи системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху бюджет отримав 500 млн. гривень, а кількість аварій у місцях встановлення камер знизилася на 65%.
Такі дані озвучив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький під час форуму «Україна 30. Безпечна громада», повідомляє пресслужба МВС у четвер, 4 листопада.
«За час роботи системи автоматичної фіксації у нас понад 3 млн. складених постанов, понад 2,5 млн. постанов вже оплачені, що принесло держбюджету 0,5 млрд. гривень. Але тут я хочу наголосити, що принцип роботи системи автоматичної фіксації – не каральний, а превентивний», – наголосив він.
Він зазначив, що у порівняльному аналізі за рік роботи Системи кількість ДТП у тих місцях, де встановлені камери, знизилася на 65%.
«Зараз у нас є 236 камер, до кінця року у нас буде 270. За наступні два роки ми збільшимо кількість камер до 580. Це тільки та кількість камер, які будуть встановлені МВС», — повідомив Білошицький.
Нагадаємо, з 2 листопада в Україні встановили ще 18 камер автофіксації правил дорожнього руху. А з 5 листопада на дорогах України запрацюють ще 18 комплексів автофіксації правил дорожнього руху. Вони з’являться у Херсоні, Одесі, Хмельницькому, а також у Запорізькій області.
У вересні на дорогах запрацювало ще 20 камер автофіксації.
Схожі публікації:
- С апреля водители будут сдавать экзамены по новым билетам
- Захист інвесторів у житлову нерухомість — як зміниться законодавство
- Похолодання, що очікує українців вже скоро, поки омине мешканців південних регіонів
- Уряд подовжив карантин до кінця року: які обмеження чекатимуть українців
- Відміняється рух поїзду № 317/318 «Запоріжжя-Одеса»