В лікарні Карабелеша з’явився сучасний відеоректоскоп

Є таке поширене і делікатне проктологічне захворювання як геморой. Воно пов’язане з утворенням вузлів навколо прямої кишки.  Завдання медицини – допомогти хворому і вчасно надати кваліфіковану допомогу. У лікарні Карабелеша постійно дбають про те, щоб втілювати у практику новітні технології лікування з використанням сучасного обладнання. Тому віднедавна в поліклініці №1 «поселився» помічник. Для того, щоб пацієнтам нашої лікарні на передовому рівні надавати кваліфіковану проктологічну допомогу та виявляти онкологічні захворювання на ранній стадії придбали відеоректоскоп Dr.Camscope. Лікар хірург-проктолог, онкохірург лікарні Карабелеша Давид Табідзе з задоволенням говорить про переваги сучасного медичного приладу:

  • Завдяки тридцятикратному збільшенню камери, джерела світла з гнучким настроюванням, показу відеозображення на екран, обстеження стає інформативним і достовірним, а його ефективність і діагностична цінність зростають.

Лікування лікуванням, але тим, кому ще не потрібна допомога проктолога слід пам’ятати про провокуючі чинники такого захворювання як геморой. У першу чергу це – малорухливий спосіб життя, нездорове і незбалансоване харчування, хронічні запори чи проноси, спадковість. Також до факторів – «провокаторів відносяться шкідливі звички, ожиріння, важка фізична праця, постійні стреси.

Отож, бережіть себе і будьте здорові!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com