У Чаплинській громаді відзначили річницю створення 90-го окремого аеромобільного батальйону ім. Івана Зубкова

У комунальному закладі Чаплинської селищної ради «Чаплинський культурно-мистецький Центр» 16 вересня 2021року відзначили визначну подію в житті підрозділу – це день створення  90-го окремого аеромобільного батальйону. Чимало випробувань випало на долю батальйону… та й чимало зусиль було докладено задля його становлення. Проте, оглядаючись у минуле, можна з гордістю стверджувати, що за ці сім років він став невід`ємною складовою як 81 бригади, так і Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, в цілому.

За плечами батальйону стоїть чимало визначних подій, зокрема участі у бойових діях по захисту Донецького аеропорту, населених пунктів Водяне,  Піски,  Опитне,  Авдіївської промзони,  Світлодарської дуги, селища Тарамчук, с. Чермалик Донецької обл. с. Широке, м. Щастя Луганської області.

І навіть в цей святковий день  наші  військовослужбовці  виконують бойове завдання  по охороні південних рубежів нашої  Держави поблизу тимчасово окупованої адміністративної території республіки Крим . Особовий склад батальйону вже сім  років безперервно стоїть на захисті незалежності нашої Держави.

Із словами привітання і нагородженням звернулися до військовослужбовців командир  Угруповання військ «ПІВДЕНЬ» генерал – майор  Ігор Танцюра,   начальник ситуаційного центру штабу командування дисантно-штурмових військ – полковник Василь Суровнєв, заступник  командира  81 окремої аеромобільної бригади – підполковник Олександр Бабенко та командир 90 окремого аеромобільного батальйону ім. Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова – капітан Руслан Маришев.

Усіх військових і присутніх привітав гурт «Бойовий акорд», Гімн Угрупування військ Південь.

Хвилиною мовчання згадали тих, хто прийняв на себе перший і найпотужніший удар агрессора, хто сплатив за це найвищу ціну – власне життя.

Усіх військовослужбовців та присутніх привітав творчий колектив Чаплинського культурно-мистецького Центру запальними, яскравими піснями та танцями.

Шановні офіцери, сержанти та солдати вітаємо Вас зі святом! Бажаємо успіхів, удачі та натхнення! Пам`ятайте! Що саме Вашими руками будується майбутнє нашої держави.

Чаплинська громадаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com