Чаплинська селищна рада отримала комплект комп’ютерного обладнання

28 травня в м.Киеві, разом з Всеукраїнська асоціація громад відбувся другий етап передачі комплектів комп’ютерного обладнання для об’єднаних територіальних громад – учасників проекту USAID в Україні “Підтримка аграрного та сільського розвитку”.

Чаплинська селищна рада отримала комплект комп’ютерного обладнання для оснащення робочого місця землевпорядника.

Робоче місце включає в себе: ноутбук, монітор, МФУ, блок безперебійного живлення, клавіатура + миша та програмне забезпечення.

Тренінг, який проводився після процедури передачі техніки, став ще одною сходинкою у професійному зростанні представника громади – головного спеціаліста відділу земельних відносин Віремейчик Марини.

У сучасному світі технологій та швидкої передачі інформації, робочий процес починен забезпечуватися на відповідному рівні, і тому  Чаплинська селищна рада  (територіальна громада) висловлюю ПОДЯКУ проєкту USAID в Україні «Підтримка аграрного і сільського розвитку», що спільно  з Всеукраїнська асоціація громад  провели спільну співпрацю та допомогли стати  громаді  ефективним управлінцем власних земельних ресурсів та економічного потенціалу.

Чаплинська громада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com