До Всесвітнього дня прибирання у Генічеську прибрали на вулицях і пляжі

«World Cleanup Day» (українською – Всесвітній день прибирання) – міжнародна акція,   яка 18 вересня відбудеться одразу у 180 країнах світу, зокрема, і в Україні. За задумом організаторів з руху «Let’s Do It World» («Зробимо це у світі»), участь у ній беруть компанії та державні установи, комерційні і некомерційні структури, ЗМІ, лідери думок та пересічні громадяни.

16 вересня напередодні Всесвітнього дня прибирання, співробітники Генічеської міської ради вийшли на акцію з прибирання міста.
З 13.00 прибирали площу Відродження та сквери і узбіччя навколо. Працівники відділів разом з завідувачами посапали бур’яни, вимели сміття, вичистили і побілили бордюри.

На жаль, з пересічних громадян до «чистого четверга» майже ніхто не приєднався, однак багато хто з генічан зупинявся – і дякував співробітникам міської ради і Генічеському міському голові Олександру Тулупову особисто за добру і потрібну ініціативу.

У той самий час йшло прибирання території «Кам яного пляжу»: рухаючись узбережжям до АЗС Shell, заступник міського голови Юрій Бабанін, разом із небайдужими мешканцями міста вибирали серед каміння сміття і складали його у пакети. Протягом кількох годин було зібрано 30 великих мішків сміття.

Добре попрацювали і працівники комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної водолазної служби Генічеської міської ради. Біля будівлі служби на вулиці Вокзальній та на сходах до моря вони зібрали і вивезли сміття.

Також до акції долучилися члени громадської організації «Патріот», які традиційно, напередодні Дня міста оновлюють зупинку громадського транспорту «Маяк» та прибирають прилеглу  територію.

Генічеська міськрадаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com