Український Південь

Інформаційне видання

Школярі Кушугума розпочали навчання у сучасній повністю оновленій школі «Інтелект»

13 вересня у селищі Кушугум Запорізької області відбулося урочисте святкування Дня фізичної культури і спорту – ” Здорова нація – здорова Україна”. Урочистості проходили у відремонтованій в рамках “Великого будівництва” школі ” Інтелект”.

Відвідати святковий спортивний захід та перевірити готовність школи після ремонту приймати на навчання школярів до Кушугуму сьогодні завітали голова Запорізької ОДА Олександр Старух та його заступники Руслан Шиханов і Едуард Брутман.

Шановні вчителі, дорогі дітки, Програма Президента України “Велике будівництво” складається з різних об’єктів. Це і наші Запорізькі мости, і сотні кілометрів автошляхів. Але це і такі невеликі, але не менш важливі проєкти, завдяки яким покращуються умови навчання та збільшуються можливості наших шкіл. Це все заради вас – наших дітей. Впевнений, що такий маленький крок принесе більше радості кожному з присутніх, – звернувся до учасників заходу Олександр Старух.

З нагоди свята та за високі результати у проєктній діяльності та участі у Всеукраїнських конкурсах заступник голови ОДА Руслан Шиханов вручив кращим представникам освітньої спільноти закладу Грамоти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

На сьогодні у закладі навчається майже 800 дітей або 33 класи. У школі активно впроваджується концепція Нової української школи, а 10-11 класи отримують профільну освіту. Гімназія “Інтелект” має сучасні кабінети математики, фізики, хімії та біології. В кожному кабінеті встановлено мультимедійні дошки, проєктори та ноутбуки. Крім того, для учнів з особливими освітніми потребами обладнали додатково медіатеку, ресурсну кімнату, кабінет психолога та багато іншого. Є у школі і сучасна їдальня із новим професійним обладнанням, спортивна та актова зали, спортивний майданчик. Школярі після навчання мають змогу розвиватися у гуртках та на тренінгових заняттях. Скоро у школі буде ще сучасна STEAM-лабораторія.

Однак тривалий час у гімназії існувала проблема із відсутністю кабінетів для навчання такої великої кількості дітей. Завдяки участі в програмі Президента “Велике будівництво” школа нарешті змогла вирішити цю проблему.

В рамках реконструкції звели дві двоповерхові прибудови до існуючої будівлі закладу, де відтепер розмістилися шість навчальних класів та два кабінети. Завдяки цьому вдалося збільшити потужність школи на 200 учнів і перевести весь навчальний процес в одну зміну. Відтепер дітлахам не потрібно буде навчатися вечорами в тісних кабінетах, і вони зможуть витрачати позаурочний час на позашкільну діяльність, участь у творчих заходах та просто відпочивати.

Гуляйпільська міськрада

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня