Український Південь

Інформаційне видання

На території Новокаховської громади розпочалася Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»

Кожного року на початку вересня розпочинається Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя», організація якої проходить відповідно до розпорядження Президента України від 14 вересня 2000 року № 280/2000-р «Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» та розпорядження Новокаховського міського голови від 01 вересня 2021 року №272-р «Про організацію та проведення на території Новокаховської міської територіальної громади Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

Це робиться з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, поліпшення умов їх життя шляхом надання адресної матеріальної та грошової допомоги та необхідності постійної уваги до проблем осіб з інвалідністю, людей похилого віку.

Милосердя – це прагнення всім серцем допомогти іншим, підтримати в радості та втішити у біді. Воно проявляється у співчутті та доброті до людей.

Колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запрошує до участі в акції «Милосердя» керівників установ, підприємств, організацій всіх форм власності й господарювання та всіх небайдужих людей.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради
Адреса: м.Нова Каховка, вул. Історична, 18

Рахунок:
Р/р UA 32 820172 0314241004302062248
Держказначейська служба України, м. Київ
ЄДРПОУ 35453362

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня