Український Південь

Інформаційне видання

Пустеля на Херсонщині стала театральною локацією

Такого Олешківські Піски ще точно не бачили! На півтори години безкрайня пустеля перетворилася в театральну сцену, на якій актори херсонського театру Куліша під музичний супровід етногурту ДахаБраха творили магічне дійство. Про це повідомляє “Український Південь” з посиланням на сайт Херсонської ОДА.

“…30 із 40…” – це переосмислення шляху святого, якому знадобилося 40 років, аби викорінити із свого народу свідомість раба, відчуття меншовартості та нікчемності. Натомість здобути гідність та усвідомити значущість та цілісність власного народу. 

Перформативно-театральний акт розповідає про шлях українського народу, який немовби 30 років ходить пустелею. Режисер не тільки аналізує ці мандри, а ще й наголошує на важливості об’єднання спільних зусиль заради творення потужної держави з власною історією та ідентичністю. 

Глядачі, яких в пустелі зібралося близько 200 сотень, затамувавши подих спостерігали за кожним кроком акторів, за неймовірним світловим шоу, а також драйвовим музичним супроводом. Після закінчення вистави Олешківські Піски підірвали бурхливі оплески.

Якщо ви пропустили спецподію “…30 із 40…” , радимо переглянути її в онлайні:

P.S. сьогодні останній день фестивалю “Dream Gogol Fest”. Тому ви ще можете стати частиною цього свята сучасного мистецтва. Переглянути програму й придбати квитки можна за посиланням.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня