У МОЗ анонсували певні привілеї для вакцинованих українців

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що вакциновані українці під час карантину матимуть певні привілеї. Про це заявив головний санлікар Ігор Кузін в інтерв’ю «Апострофу».

«Дійсно, ми розглядаємо в майбутньому таку можливість. Йдеться про використання внутрішнього «ковідного» сертифікату. Це електронний документ, який ви зможете згенерувати в додатку «Дія», який підтверджує факт щеплення від COVID-19», — пояснив він.

Кузін зазначив, що подібні привілеї будуть запроваджуватися відповідною постановою Кабміну. Він вважає, що вакциновані українці під час карантину зможуть відвідувати різні заклади.

«Серед різних опцій, зокрема, розглядається можливість дозволити працювати підприємствам з вакцинованими співробітниками, які будуть відвідувати щеплені від COVID-19 клієнти. І це допоможе нам зменшити навантаження на економіку, не піддаючи ризику громадян», — підкреслив головний санлікар.

21 липня в Україні стартував пʼятий і останній етап вакцинації від коронавірусуВ Україні стартував пʼятий і останній етап вакцинації. Що це означає?. Щеплення можуть зробити всі охочі, і «Дiю» для цього використовувати вже не потрібно. В країні доступні вакцини виробництва Sinovac, AstraZeneca, Moderna і Pfizer-BioNTech.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com