В Олешківській пустелі презентували фестиваль Dream ГОГОЛЬFEST 2021

22 липня, в Олешківській пустелі обговорили складову та організаційні деталі мандруючого фестивалю Dream ГОГОЛЬFEST 2021 у Херсоні, який відбудеться 4-5 вересня.

Прес-конференцію відвідали: голова облдержадміністрації Сергій Козир, секретар міської ради Галина Лугова та організатори фестивалю – президент ГОГОЛЬFEST Владислав Троїцький, директор ГОГОЛЬFEST Максим Демський, директор Херсонського обласного музично-драматичного театру Олександр Книга.

Організатори заходу розповіли журналістам як проходитиме фестиваль цьогоріч, які враження очікують на присутніх та залучилися підтримкою міської і обласної влади.

Зокрема мова йшла про організацію підвезення глядачів до Олешківської пустелі 4 вересня, адже саме там заплановано проведення спеціальної події за режисурою Владислава Троїцького спільно з міжнародним театральним фестивалем «Мельпомена Таврії».

Галина Лугова запевнила, що міська влада активно долучиться до організації заходу на високому рівні.

Нагадуємо, що Dream ГОГОЛЬFEST – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, який вдруге відбудеться в місті Херсон.

Він поєднує у собі унікальні спеціальні події – театральної та перформативної, візуальної, освітньої та музичної програм, а також різноманітних мистецьких резиденцій.

ГОГОЛЬFEST увійшов у ТОП-5 кращих фестивалів Європи по рейтингу EFFE.

Особливістю фестивалю у місті Херсон є залучення місцевих митців у програму фестивалю.

Джерело – Херсонська міська рада.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com