Велике дорожнє будівництво на Херсонщині триває на автодорозі Мар’янське — Берислав

На Херсонщині продовжується в 2021 році реалізація програми Президента України «Велике будівництво». Незважаючи на рясні дощі в першій половині цього року, дорожники суттєво оновлюють дорожнє покриття, використовуючи і сучасні методи, і сучасну техніку.

На цей рік амбітні плани щодо ремонту доріг на українському півдні, причому дорожні роботи виконують у різних частинах області. Велике дорожнє будівництво на Херсонщині триває і на автодорозі Т- 04-03 Мар’янське — Берислав до автодороги Р-47. Виконує роботи підрядна організація RDS – група дорожньо-будівельних компаній ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» .

Вже на двох ділянках виконано виконано:холодне фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття; регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг; зроблено ліквідацію локальних просідань покриття; влаштування вирівнюючого шару із щільної крупнозернистої асфальтобетонної суміші мінімальною товщиною.

На всіх етапах робіт проводиться контроль якості виконання, це важливий аспект, до якого залучаються експерти. Автовласники радіють ремонту доріг , що відбувається на Херсонщині в різних районах області, адже регіональні шляхи таких масштабних змін не бачили давно. Тож, незважаючи на незручності, вони радіють роботі дорожників!

А на напрямку Мар`янське-Берислав ще будуть виконані наступні роботи: регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг; влаштування вирівнюючого шару із щільної крупнозернистої асфальтобетонної суміші; влаштування верхнього шару покриття із щебенево-мастикової полімерасфальтобетонної суміші ЩМА-15; облаштування автобусних зупинок; відновлення водовідвідних споруд; монтаж металевого бар’єрного огородження; влаштування дорожньої розмітки пластиком холодного нанесення; встановлення дорожніх знаків.

Важливо , що минулого року дорожники вже зробили ремонт двох мостових переходів через Милівську та Новокаїрську балки. Дорога напрямку Т-04-03 Мар’янське – Берислав буде сучасною, комфортною і безпечною.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com