У Великих Копанях проводиться збір пропозицій до Стратегії розвитку громади

Про це повідомляється на сайті Великокопанівської ТГ:

– Документ “Стратегія розвитку Великокопанівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки” буде переглянуто та внесено зміни.

Консультації триватимуть з 14 до 21 червня 2021 р.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо продовжувати будувати спроможну громаду до 2027 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на 10 сесію сільської ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 21 червня 2021 року на e-mail: rada_kopani@ukr.net. Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на інтернет-сторінці громади та в будинку сільської ради. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі!

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: Великокопанівська сільська рада (с. Великі Копані, вул.  Карла Маркса, б. 79), Абрикосівський старостат (с-ще Абрикосівка, вул. Вінницька, б. 33), Добросільський сільський клуб (с. Добросілля, вул. Лесі Українки, б. 27). Також за цією адресою Ви можете отримати консультації.

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу особи, яка їх подає.

Щиро запрошую! Прошу також поширити інформацію про дані консультації серед усіх зацікавлених осіб.

Сільський голова  Валентина Костенко

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com