В Одесі відкрили інклюзивний пляж

5 червня 2021 року на «Дельфіні» в Одесі відкрили інклюзивний пляж. Більш того, нова локація вже отримала міжнародний знак якості і чистоти, про що свідчить Блакитний прапор, піднятий на церемонії відкриття мером Одеси Геннадієм Трухановим і меценатом, бізнесменом Юрієм Дегасом.

Право перерізати червону стрічку організатори надали людям з інвалідністю, для яких і створено новий пляж.

«Облаштування пляжу проводилося у взаємодії з громадськими організаціями людей з інвалідністю, структурними підрозділами мерії. Тут все продумано до дрібниць. Зізнаюся, для мене це довгоочікувана подія. Хотілося б, щоб це стало прикладом для всієї України, а приклад одеських меценатів став зразком того, як можна жити, заробляти, розуміючи, що навколо тебе є люди, яким потрібна допомога, турбота та повага», – зазначив Геннадій Труханов.

Під час церемонії відкриття був проведений «тест-драйв» всіх локацій. Міський голова звернувся до керівника громадської організації «Спортивний клуб людей з інвалідністю «Одеса-Баскет» Олега Прохорова з проханням і надалі займатиметься питаннями користування пляжем.

Юрій Дегас пообіцяв підтримувати пляж у порядку, а також підключатися до організації тут заходів для соціальних категорій одеситів. З цією метою створено благодійний фонд «Безмежні можливсті».

Одеська міськрада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com