Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції отримало юридичну адресу у Миколаєві

У вівторок, 1 червня, у Миколаєві пройшла розширена виїзна Колегія Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса).

Захід відбувся за участі першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Г. Решетілова, начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) Т. Дудіна, заступника начальника управління Р. Возняка, заступника начальника управління в Одеській області А. Буряченко, заступника начальника управління у Херсонській області Г. Галковського, заступника начальника-начальника управління примусового виконання рішень в Миколаївській області С. Тітова, директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Н. Гнатуши, директора МФ ДП “НАІС” В. Савіна, заступника начальника філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській області О. Теплова, директора МФ ДП “СЕТАМ” Д. Сидоренка, начальників структурних підрозділів апарату управління, а також начальників відділів ДРАЦС, ДВС та державних нотаріальних контор Миколаївської області.

Перший заступник голови Миколаївської ОДА Георгій Решетілов привітав учасників заходу, зазначив важливу роль у об’єднанні зусиль усіх органів влади і посадових осіб задля підвищення рівня захисту прав громадян та економічної спроможності півдня України. Та закликав всіх до плідної праці.

Під час засідання було обговорено стратегічні питання діяльності структурних підрозділів у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

Учасники колегії дійшли до висновку, що визначення основних заходів щодо ефективної організації роботи управління та взаємодія з органами державної влади на місцях – є надзвичайно важливими і для співробітників, і для громадян.

Крім того, відповідно до Наказу Міністерства юстиції України, відтепер, юридична адреса Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) визначена у місті Миколаєві, за адресою – вулиця 8 Березня, 107.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com