На Хортиці готуються до створення сучасного туристичного простору

На нараді під керівництвом голови Запорізької ОДА Олександра Старуха обговорили поточний стан робіт з оновлення Національного заповідника “Хортиця” та плани з покращення і розбудови інфраструктури всього острову.

 – Держава виділила усі заплановані 77 з лишком мільйонів. Кошти вже надійшли і роботи мають стартувати, – підкреслив Олександр Старух.

Як повідомив директор Національного заповідника “Хортиця” Максим Остапенко, нині завершено всі тендерні процедури та очікується отримання офіційних дозволів на будівництво. Цього тижня біля Музею історії Запорозького козацтва та пагорбу з флагштоком вже розпочались необхідні підготовчі процедури до старту проведення робіт. Планується комплексно оновити об’єкти, зробити їх місцем тяжіння відвідувачів. Керівник заповіднику запевнив, що експонати музею надійно захищені і за ними встановлено цілодобовий нагляд, щоб жодна історична цінність не була втрачена чи пошкоджена під час робіт.

Також на острові заплановано провести ремонт доріг, в першу чергу, розпочнуть оновлювати під’їзні шляхи та стоянки поблизу музею, налагоджувати роботу мережі мобільного Інтернету. Також заплановане облаштування території для спорту і відпочинку. Долучитися до цієї справи може кожен охочий, взявши участь у щотижневих суботніх прибираннях.

Глобальна мета – комплексно змінити територію, щоб острів став  одним із ключових туристичних «магнітів» всієї України. Так, планується облаштування велодоріжок та створення в майбутньому сучасного Музею судноплавства. Останній, на думку експертів, може стати однією з головних нових «фішок» острову Хортиця та всього Запорізького краю.

Запорізька ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com