Міський голова Одеси обговорив з інвесторами питання розвитку спортивного комплексу «Чорноморець»

Мер Одеси Геннадій Труханов зустрівся з представниками американської мультистратегічної інвестиційної групи Allrise Capital. У 2020 році компанія придбала одеський спортивний комплекс «Чорноморець», до якого входять: стадіон, готель, бізнес-центр і фітнес-клуби.

Співзасновник і виконавчий директор Allrise Capital пан Руслан Зінуров зазначив, що це їх перша інвестиція в Одесі.

«Ми присутні в країні близько трьох років, і сьогодні Одеса включена в інвестиційну стратегію Allrise Capital. На даному етапі «Чорноморець» – найбільше придбання, яке ми здійснили в Україні», – розповів Руслан Зінуров.

Під час зустрічі відбулося обговорення планів Allrise Capital з розвитку спортивного комплексу та прилеглої інфраструктури, а також їх узгодження з баченням міста з благоустрою парку ім. Т.Г. Шевченка. Було відзначено, що інвестиційна група має намір інвестувати у створення єдиної інфраструктури стадіону як частини парку, реалізувавши проєкт «місто в місті».

Також мер Одеси поцікавився долею Футбольного клубу «Чорноморець».

Як зазначив представник інвестгрупи в Україні Сергій Бурка, можливість придбання ФК «Чорноморець» розглядається, але рішення з цього питання не буде швидким. Є багато факторів, які впливають на це рішення. Компанія Allrise Capital зацікавлена, щоб клуб розвивався і увійшов до першої трійки Прем’єр-ліги України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com