Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Голова ВРУ Дмитро Разумков побував з робочою поїздкою на Херсонщині (відео)

Голова українського Парламенту разом зі Спікером Сеймаса Литовської Республіки Вікторією Чмілітє-Нільсен відвідали контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар» та «Каланчак», де ознайомилися з порядком здійснення митного контролю, прикордонного контролю на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим та з роботою сервісної зони на КПВВ .

За підсумками огляду КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» відбувся брифінг, на якому Дмитро Разумков та Вікторія Чмілітє-Нільсен відповіла на ряд важливих запитань.

Спікерка Сеймеса Литовської республіки зазначила, що між Україною та Литвою вже тривалий час зберігаються дружні відносини.

Дмитро Разумков подякував за підтримку України з боку Литви у відстоюванні національних інтересів як у рамках двосторонніх відносин, так і на міжнародних майданчиках, а також дав відповідь на запитання, які стосуються контролю на адміністративні межі з тимчасово окупованою території АР Крим.

Обидва спікери наголосили на тому, що впевнені в тому , що настане час і все повернеться на свої місця і не буде ніякої межі між Україною та АР Крим.

Детальніше у відео телестудії “Український південь”.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН