Український Південь

Інформаційне видання

Школи Вознесенського району можуть отримати кошти на свій розвиток

Уряд надає субвенцію для реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів», яка має на меті розвиток опорних шкіл, створення безпечних і комфортних умов для учнів та учителів.

На фінансування проєктів можуть претендувати школи із загальною чисельністю учнів опорних закладів освіти (без урахування їх чисельності у філіях) не менше 200 осіб, а інших закладів загальної середньої освіти — не менш як 350 осіб.

Голова району Сергій Шурабура повідомив, що в районі опрацювали і визначили об’єкти і проєкти, які можна профінансувати за кошти субвенції. З цією метою, 5 травня, голова райдержадміністрації разом з головою районної ради Спартаком Гукасяном та заступником голови райдержадміністрації Антоніною Шаратою відвідали з робочим візитом Южноукраїнську і Олександрівську громади.

Під час спілкування націлили очільників громад, що саме вони подають проєктну заявку, адже краще розуміють, що вкрай для них є необхідним. І чим більше інформації ними буде дано про проєкт, тим ймовірніше буде його проходження на затвердження.

Зараз облдержадміністрація формує перелік із зазначенням пріоритетних. Важливий момент – ці проекти співфінансуються.

  • Южноукраїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Виготовлено проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям.

  • Южноукраїнська гімназія №1

Виготовлено проект нового будівництва швидкомонтованої споруди спортивної зали. Враховуючи, що вартість робіт надзвичайно висока, цей проєкт, як соціальнозначимий для району потребує фінансування з державного бюджету.

  • Крім іншого в Олександрівській громаді актуальною залишається реконструкція ЗОШ І-ІІІ ступенів з прибудовою спортивної зали. Загальна кількість учнів складає 659 осіб. В Олександрівці працює одна загальноосвітня школа, яка побудована в 1964 році. Під час занять фізичною культурою відбулись тріщини в стелі, що унеможливило проведення занять. Зараз вони відбуваються на відкритій площадці. Реалізація даного проєкту дасть можливість викладання у школі фізичної культури в повному обсязі, а також роботи спортивних гуртків і секцій.

Вознесенська РДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня