В Одесі обмежать рух великовантажних автомобілів у години пік (відео)

З метою поліпшення організації дорожнього руху, а також збільшення пропускної спроможності на магістральних вулицях міста, в Одесі будуть розроблені схеми організації дорожнього руху.

Відповідний проєкт рішення був підтриманий сьогодні, 22 квітня 2021 року, членами Виконавчого комітету Одеської міської ради.

Відповідно до цього документа, Комунальний заклад «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» має розробити схеми організації дорожнього руху на таких вулицях: просп. Добровольського, вул. Семена Палія, Південна дорога, Миколаївська дорога, вул. Чорноморського козацтва, вул. Отамана Головатого, вул. Водопровідна, вул. Краснова, вул. Небесної Сотні, вул. Преображенська, вул. Рішельєвська та вул. Пушкінська.

Ці вулиці будуть закриті для в’їзду і зупинок вантажних автомобілів масою понад 3,5 тонни у робочі дні з 07:00 до 10:00 і з 17:00 до 20:00.

«Введення обмежень на рух великовантажного транспорту підвищить проїжджуваність вулиць і магістралей міста. Після узгодження з органами поліції для попередження водіїв великих вантажівок будуть встановлені відповідні знаки, які регламентують нові схеми дорожнього руху», – зазначив директор Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Сергій Тетюхін.

Одеська міськрада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com