Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

П’ять перемог здобули студенти Херсонського фахового спортивного коледжу на пробігу “Десант-44”

Про це повідомляється на фейсбук сторінці Херсонського фахового спортивного коледжу:

– 20 березня 2021 року проводився пробіг «Десант – 44», присвячений визволенню міста Херсона від нацистських загарбників.

Всього прийняло участь 213 спортсменів, які змагалися на 3 дистанціях:
-21 км – 63 спортсмена,
-13 км – 68 спортсмена,
-7 км – 82 спортсмена.

Пишаємося спортсменами нашого Коледжу, які прийняли участь у пробігу і вибороли нагороди:

На дистанції 7 км Сергій Стебловський зайняв 1 місце серед юнаків, 3 місце у Генадія Олейника.

Серед дівчат на дистанції 7 км в різних вікових групах 1 місця вибороли Тетяна Мок і Шандиба Анжела, Мазуркевич Тетяна посіла 2 місце.

На дистанції 21 км виборола срібну нагороду Валерія Мірошніченко.

Вітаємо спортсменів І тренерів відділення легкої атлетики, які підготували чемпіонів та призерів змагань Сергєєва С.О., Чертоляса В.Д., Чертоляса М.В.