Підприємці Скадовська заявляють про тиск з боку місцевої влади та рейдерське захоплення бізнесу

Про це заявляють перевізники, які легально займаються пасажироперевезеннями на острів Джарилгач багато років. Місцева влада вчергове робить спробу витіснити їх зі сфери морських перевезень та монополізувати її.

“Підприємство «Скадовськ-Марина» має повний пакет документів на відповідні послуги, матеріально-технічну базу, збудовані причали, плавзасоби, страхує туристів, сплачує щороку до бюджету майже 1 000 млн податків та 5 гривень з кожного пасажира, які йдуть на розвиток інфраструктури острова Джарилгач”, – розповідає журналістам “Українського півдняНаталя Акулович, керівник підприємства “Скадовськ-Марина”, яке займається морськими перевезеннями туристів майже 10 років. – Але постійно створюються чиновниками та правохоронними органами штучні перепони, аби зашкодити нашій діяльності. А останні дії і заяви міського голови Скадовська взагалі потрібно розуміти, як загрозу нашому бізнесу – відбувається рейдерське захоплення. А ми зараз вже почали підготовку до нового туристичного сезону!”

Звинувачує перевізників у роботі в тіні міський голова Скадовська Олександр Яковлєв у листі до Олександра Голодницького в.о. голови ДП «Адміністрація морських портів України”, водночас прохаючи його передати державну власность – західний причал Скадовського морського торговельного порту до комунальної.

Тож вже влітку депутати міської ради разом з головою, замість того, щоб займатись господарськими справами, матимуть бізнес за рахунок громади. Бо для відправки туристів на острів Джарилгач ще й треба мати і відповідний пакет документів, і пасажирське судно, а його вартість і обслуговування – дороговартісні.

Дивним є інше. Минулого року ексголова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв організовував всеукраїнський престур через підприємство «Скадовськ –Марина». Що Юрій Гусєв разом зі своєю командою скористався послугами нелегального перевізника?

 

При цьому Олександр Яковлєв звертається від імені громади, забувши провести і відповідні громадські слухання, або хоча б обговорити чи заручитись підтримкою місцевих депутатів, прийнявши відповідне рішення на черговій сесії.

Законність цього прохання ще повинні вивчити і правоохоронці. Бо за інформацією джерела 16 березня Олександр Яковлєв, перебуваючи у Києві на особистій зустрічі з Анатолієм Клімашевським , заступником міністра інфраструктури України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, продовжив лобіювати це питання. Але звіту на офіційній сторінці не надав, як нема інформації про цю зустріч і на сторінці заступника міністра чи сайта Міністерства. Чому приховують зустріч?

На сторінці у ФБ ідея пасажироперевезень на острів Джарилгач Олександра Яковлєва не знаходить підтримки, городяни прохають зробити пляжі сучасними, прибрати водорості та привезти пісок, бо через занедбані пляжі Скадовськ втрачає туристівю

Тема острова Джарилгач, який не входить, до речі, територіально до Скадовської громади не актуальна і для сільського населення, яке складає 50% .

Для 27 сіл, що об’єднались навколо Скадовська, актуальними є інші проблеми – освіта, медицина, транспорт, робота. Але це мало, мабуть, цікавить міську раду, в якій лише нещадавно сформувались керівні органи. А поки і центр Скадовська потопає у смітті. Тож що стане пріоритетом для влади – бізнес на причалі чи добробут членів громади?

Сміття у центрі Скадовська

Сміття у центрі Скадовська

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterКоментар до: Підприємці Скадовська заявляють про тиск з боку місцевої влади та рейдерське захоплення бізнесу

  1. Карл фон Глокта, житель города Скадовск сказав:

    Хех, а руководители Скадовск-марина не хотят пролить свет на их крайне эффективные методы борьбы с конкурентами, включающими откровенный криминал в виде поджогов хозпостроек конкурирующих “оккупантов острова”, как я их называю. Вообще конечно поражает гибкость администрации г-на Яковлева: имея безпроигрышный ресурс в виде паствы сектантского ответвления самой коррумпированной организации в мире – христианской церкви, г-н Яковлев может не переживать за переизбрание до тех пор, пока конкуренты не включат логику, выключив амбиции и выставят одного кандидата; а до тех пор наш “герой” будет практиковаться в освоении бюджетных схем, так как скажем откровенно: ситуация с властью у нас в районе поразительно “пародирует” ситуацию в целом в государстве. Поясняю: и там и там к власти пришли люди вроде неплохие (относительно конечно) но абсолютно не разбирающиеся не то что в местном самоуправлении, они и в менеджменте не особо. Зато приоритет их ясен хорошо:создать максимально выгодные условия для зарабатывания коллосальных доходов (и таки если бы для города – неа, для частных лиц) с восточной части острова. Наплевали абсолютно на все: рекреационная, пограничная зоны; уникальный состав флоры и фауны; девственные гектары культурного слоя, таящие в себе кто знает какие тайны, но это оказывается “новой” власти не нужно, у них одна забота – заработать побольше денег на острове, попутно способствуя откровенным бандитам в лице руководителя этого наглейшим образом построеного причала Скадовск-Марина. Остается только поражаться, насколько монолитнейшее, крепчайшее и непотопляемое мини-государство оставил после себя прошлый руководитель, что эти профаны на его багаже выезжают до сих пор. Ну а выступления таких “асов” в сфере управленческого менеджмента местного самоуправления, как Демиденко (один из тех, кто имеет значительный кусок острова в аренде, как же он мог пропустить возможность ворваться в команду? Только что же вы ребята будете делать, когда закончатся достижения прошлой команды? правильно, молится б-гам, каждый своему. Просто стыдно и обидно, что вы, Скадовчане, отдали наш город на откуп этим сектантам, и примазавшихся к ним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *