Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Херсоні пройшов чемпіонат зі спортивної гімнастики

19-20 березня 2021 року на базі Херсонського фахового спортивного коледжу Херсонської обласної ради відбувся чемпіонат області зі спортивної гімнастики. Про це розповіли на сторінці навчального закладу.

Для кожного спортсмена це був один з етапів підготовки до офіційних стартів всеукраїнського та міжнародного рівнів.

По програмі майстрів спорту (дорослі) чемпіоном став Гавриков Артем (випускник Коледжу), срібло виборов Кириленко Єгор – студент нашого закладу, а бронзу отримав Василенко Максим, також випускник. Всі вони входять до складу національної збірної команди України.

По програмі майстрів спорту (юніори) першу сходинку п’єдесталу зайняв Макаринець Олександр, 2 місце посів Тимошкін Данієль, 3 місце Кравченко Артем. По програмі І розряду Титаренко Арсеній став бронзовим призером.