Український Південь

Інформаційне видання

Одеський «Міськзелентрест» розпочав підготовку до весни

Щороку, на самому початку весни, фахівці комунального підприємства «Міськзелентрест» приступають до робіт щодо приведення в належний вигляд зелених зон міста.

У міських парках і скверах співробітники підприємства проводять роботи з прибирання територій від торішнього листя, порослі та сухих гілок. Також у разі потреби проводиться ремонт садових меблів і фарбування урн та лавок.

Крім того, озеленювачі виконують обрізку кущів троянд і підрізування дерев плакучих форм (софори японської, тутових і ясенів).

Дерева, що ростуть у міському середовищі, вимагають особливої ​​уваги і догляду. Вони регулярно піддаються агресивному впливу довкілля: підвищений вміст пилу і газів у повітрі, твердість ґрунту, недостатня кількість вологи і т. ін. Наприклад, софора японської на Театральній площі — це державний ботанічний пам’ятник природи місцевого значення. Плакуча форма крони для софори японської не є природною, а створюється штучно руками озеленювачів, саме цим обумовлена ​​необхідність у регулярному підрізуванні цієї рослини.

Софори, які прикрашають Театральну площу, були висаджені 25 вересня 1895 року, цього року деревам виповниться 126 років.

Також роботи з підрізування плакучих рослин виконуються в парку «Преображенський», Стамбульському парку, сквері Вітте, по вул. Василя Стуса, парку Савицького, Міському саду та ін.

Всі роботи проводяться згідно із затвердженим на підприємстві планом-графіком, який включає в себе всі райони міста.

Одеська міськрада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня