У Миколаєві відбувся конкурс кращих проєктів у сфері освіти дорослих

У середу, 3 березня, в мерії відбувся другий конкурс кращих проєктів у сфері освіти дорослих, реалізованих в 2020 році. Учасників привітав міський голова Олександр Сєнкевич.

– Дякую усім, хто долучився до заходу. Був присутній на попередній презентації, всі запропоновані ініціативи важливі та цікаві. Як кажуть, під лежачий камінь вода не тече. Дякую за активну позицію у питанні освіти дорослих, реалізацію проектів на благо містян. Ви сповнені енергії, оптимізму, готові ділитися позитивними емоціями та своїми знаннями. Це надихає і є прикладом для інших – зазначив Олександр Сєнкевич.

Мер зазначив, що соціальний захист є одним з головних завдань міської влади.

– Відомо, що наразі у міста є проблеми з фінансовими ресурсами. Бюджет розвитку, напевно, є найменшим за 6 останніх років. Розуміючи важливість соціальних проектів, ми не скорочуємо видатки на цю сферу. – сказав міський голова.

Олександр Сєнкевич побажав присутнім міцного здоров’я, успіху та наснаги.

Після вітального слова відбувся захист проектів, поданих на конкурс. На розгляд комісії надійшло 7 ініціатив. Вони стосувалися економічного, культурного потенціалу Миколаєва, збереження здоров’я громадян, розвитку медіаграмотності, іншомовної компетентності тощо.

До участі у конкурсі долучилися Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека, Миколаївський академічний художній російський драматичний театр, Фонд розвитку Миколаєва, Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, Фітнес-клуб Наталії Заверюхи, Молодіжний Фонд “Новий вибір”, ГО “Миколаївський пресклуб”.

Переможців конкурсу буде оголошено у березні 2021 р.

Миколаївська міська рада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *