Укргідроенерго заявляє про викривлення інформації щодо привласнення майна компанії

У зв’язку з численними публікаціями в ЗМІ, які стосуються привласнення майна ПрАТ «Укргідроенерго», та які викривляють інформацію, оприлюднену Службою безпеки України, доводимо до відома наступне: будівництво Дністровської гідроакумулюючої станції здійснює генеральний підрядник та субпідрядні організації.

На сьогодні будівельний майданчик та частину територій, необхідних для забезпечення будівництва станції, передано в користування генпідряднику та субпідрядним організаціям. Слідчі дії СБУ та Нацполіції стосуються господарчої діяльності ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво», яка не перебуває у прямих договірних відносинах з ПрАТ «Укргідроенерго» і виконує підряди на багатьох інфраструктурних об’єктах України.

Наголошуємо, що Укргідроенерго зацікавлене у повному та об’єктивному розслідуванні справи й всіляко сприяє слідчим діям працівників СБУ та Нацполіції щодо можливих порушень законодавства.
Товариство звертається до представників ЗМІ з проханням бути уважними при підготовці матеріалів, користуватися першоджерелом та уникати маніпулятивних заголовків.

Пресслужба Укргідроенерго

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *