На Херсонщині викрили масштабну схему заниження податкових платежів

Триває досудове розслідування у справі ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах групою осіб . Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Фігуранти справи організували масштабну схему заниження податкових платежів і конвертації грошових коштів у готівку. Зокрема, протягом 2018-2019 років, використовуючи групу фіктивних ФОПів, які працюють за спрощеною системою оподаткування, налагодили продаж молочної продукції на заводи, сплачуючи значно нижчий відсоток податку.

Використовуючи таку схему, на рахунки підприємців було зараховано майже 50 млн грн для закупівлі молока, які в подальшому переведено в готівку. Такі дії призвели до ухилення від сплати податків на суму майже 8 млн грн.

За результатами проведених санкціонованих обшуків офісних та житлових приміщень, транспортних засобів, причетних осіб вилучено готівкові кошти, які були зняті із банківських рахунків підконтрольних підприємців, у сумі понад 4,5 млн грн, печатки, банківські картки, реєстраційні та первинні бухгалтерські документи, а також чорнові записи, що підтверджують проведення неіснуючих фінансово-господарських операцій.

Заходи із виявлення ненадходження значних сум до державного бюджету проводилися працівниками СУ ДФС в області спільно з відділом «К» УСБУ в Херсонській області.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *