В день виборів Міграційна служба Херсонщини видаватиме оформлені паспортні документи

Задля реалізації громадянами виборчого права на чергових місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, Міграційна служба Херсонської області всебічно сприяє своєчасному забезпеченню громадян паспортами у формі ID-картки та вклеюванню фотокартки у паспорт громадянина України зразка 1994 року по досягненню певного віку.

Так, у переддень та день проведення виборів 24 та 25 жовтня 2020 року організовано чергування міграційників у структурних міських та районних підрозділах Міграційної служби в Херсонській області.
Зокрема, 24.10.2020 структурні міські/районні відділи УДМС України в Херсонській області надаватимуть всі адміністративні послуги за звичайним графіком https://dmsu.gov.ua/kherson/pidrozdily.html.

25.10.2020 року всі структурні міські/районні відділи УДМС України в Херсонській області здійснюватимуть видачу вже виготовлених паспортів України у формі ID-картки з 09:00 до 18:00.

Перевірити стан готовності документа можливо за допомогою онлайн-сервісів ДМС https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html, а також Чат-бота ДМС у месенджерах Viber та Telegram.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com