Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонці повернулися з чемпіонату з боксу із золотою та срібною медалями

Про це повідомляє Херсонський фаховий спортивний коледж Херсонської обласної ради.

Золоту та срібну медалі привезли з чемпіонату України з боксу серед юніорів вихованці Херсонського фахового спортивного коледжу Шульга Валерій та Карловець Максим (м. Запоріжжя 11-18. 10.2020р. )

У яскравому, фінальному бою Валерій продемонстрував висококласний технічний бій та впевнено достроково одержав перемогу над суперником з Донецької області Телегіним Ігорем (вагова категорія +80кг), і тим самим зайняв найвищу сходинку п’єдисталу.

Карловець Максим у фінальному бою поступився боксеру з Запорізької області, ставши срібним призером.

Нажаль, Грігорян Андранік фіналіст чемпіонату України 2019 року у рівному бою поступився за вихід до фіналу, зайнявши лише 5 місце.

Очолював команду спортсменів старший тренер відділення боксу коледжу Андріянов В. Г.

Вітаємо наших боксерів та їх тренерів з успішними виступами!