60 років тому була створена дитяча неврологія Херсонщини

60 років тому 12 жовтня була створена дитяча неврологія Херсонщини. Першим дитячим неврологом Херсонщини, першим завідувачем одного із перших дитячих неврологічних відділень в Україні була Валентина Василівна Авраменко.

Роки діяльності служби – це тисячі врятованих дітей з вкрай важкою патологією, впровадження нових методик і технологій. Завдяки талановитій плеяді дитячих неврологів, на чолі з заслуженим лікарем України А. Л. Горбом, Херсонщина залишається одним із флагманів у дитячій неврології України.

На 60 річчя служби планувалася чергова міжобласна науково-практична конференція. Проте протиепідемічні заходи внесли свої корективи… Але вона пізніше буде проведена обов’язково, – повідомляє Інна Холодняк, головний лікар Херсонської обласної дитячої лікарні. 

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: 60 років тому була створена дитяча неврологія Херсонщини

  1. Константин сказав:

    03 травня 2019 року вперше на Херсонщині відбувся благодійний марафон «Врятуємо життя разом!». Організатори благодійної акції – маленька, проте вже відома в Україні та за її межами співачка, переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів 13 річна Ліза Волощенко та відомий меценат, лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков. До заходу активно долучилися громадські діячі та відомі співаки, як регіональні, так і всеукраїнські,освітні заклади міста Херсона. Було зібрано майже 150 тис. грн. для онкохворих діток Херсонщини. Багато навчальних закладів відгукнулися на пропозицію зробити вироби своїми руками та продати на ярмарку у день благодійного концерту. Зокрема, під час Благодійного ярмарку вдалось виручити від реалізації дитячих поробок понад 46 тис. грн., які було передано мамам хворих діток, котрі зараз проходять лікування в гематологічному відділенні Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Також на сцені офіційно та урочисто, від імені усіх учасників благодійного музичного марафону, котрі придбали квитки, було передано головному лікарю Херсонської обласної клінічної лікарні Інні Вікторівні Холодняк обладнання для проведення медичних процедур хіміотерапії – 2 дозатори “Інфузомати”. Щиро дякуємо усім учасникам Благодійного марафону “Врятуємо життя разом”! Ви дуже щирі, небайдужі та ДОБРІ ЛЮДИ! Дякуючи Вашим зусиллям та відкритим серцям, ми зможемо допомогти ще багатьом діткам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *