На Херсонщині екоінспектори попередили завдання збитків державі на суму близько 20 тисяч гривень

23 вересня 2020 року інспекторами Державної екологічної інспекції у Херсонській області під час проведення природоохоронних заходів в Каланчацькому районі Херсонської області, а саме на узбережжі Каркінітської затоки Чорного моря виявлено відразу три грубих порушення правил рибальства. Так, мешканцями Херсонської області здійснювався вилов водних біоресурсів промисловим знаряддям лову без дозволу на промисел. Водні біоресурси випущені в живому стані у природне середовище згідно з ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ». про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Херсонській області.

Таким чином, попереджено нанесення збитків рибному господарству України на суму близько 20 тисяч гривень. За даним фактом на винних осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Наразі матеріали скеровані до суду для притягнення їх до відповідальності.

Якщо у вас є інформація щодо браконьєрського промислу на водоймах Херсонщини – звертайтесь на гарячу телефонну лінію Державної екологічної інспекції (0552) 262387 та на адресу електронної пошти khers@dei.gov.ua. Інспектори будуть реагувати невідкладно.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: На Херсонщині екоінспектори попередили завдання збитків державі на суму близько 20 тисяч гривень

  1. Маруся сказав:

    Шановна, Державна екологічна інспекція! Скільки потребується вам ще часу, щоб підрахувати збитки нанесені при не законному знищенні 4 (чотири) ЖИВИХ піввікових каштанів в селищі Асканія-Нова 16 вересня 2020 р. Ваша служба була повідомлена в цей же день (16.09.2020) р., вам було направлено листа.Було звернення до правоохоронних органів, приїздив народний контроль…. і ніби то нічого і не було, ні звуку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *