Пішов з життя голова Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану

Сумною звісткою у соціальних мережах поділився Олександр Вітковський.

З Великим сумом сповіщаю про те, що сьогодні близько дев’яти годин ранку передчасно пішов з життя ветеран ОВС, голова Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), полковник міліції СТОЛЯР Володимир Пилипович.
Про час та місце прощання повідомлю додатково.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterКоментарі до: Пішов з життя голова Херсонської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану

  1. Юрій сказав:

    Пішла з життя високодостойна людина! Багато років віддав служінню державницьким інтересам та боротьбі з організованою злочиністю. Принциповість,професіоналізм, висока організованість, турбота за товаришів,порядність і людяність – основні риси, притаманні Володимиру Пилиповичу. Мав честь спільно з ним працювати і товаришувати. Сум переповнює серце… Вічна память тобі, друже!

  2. Сытники сказав:

    Очень жаль что такие люди уходят от нас.Мы знали Владимира Столяра с молодых лет.Много времени проводили вместе.Знаем его как хорошего друга.брата и сейчас разум не хочет верить в то что его уже нет.Приносимый соболезнование родным и детям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *