Велике будівництво на Миколаївщині: у с. Новоіванівка Баштанського району продовжується відновлення дитячого садочку «Малятко»

На Миколаївщині активно продовжується реалізація національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої проводиться масштабний ремонт та будівництво  соціально важливих об’єктів.

Один з проєктів, який реалізують завдяки програмі «Велике будівництво» у Миколаївській області – реконструкція закладу дошкільної освіти №9  «Малятко» у с. Новоіванівка Баштанського району з впровадженням сонячної системи підігріву води.

Проєктом передбачено покращення енергоефективності будівлі, шляхом реконструкції даху з впровадженням сонячної системи підігріву води та створення внутрішніх належних умов комфортного перебування дітей у дошкільному навчальному закладі.

На сьогоднішній день на об’єкті виконано такі роботи:

-вимощення;

-замінено дах, вікна та двері на металопластик;

-проведено утеплення будівлі новими сучасними технологіями;

-встановлено блисковкозахист;

-капітально відремонтовано харчоблок з підсобним приміщенням і коморою;

-влаштовано санітарний вузол;

-відновлено підлогу в коридорі;

-встановлено стелі в ігровій та спальній кімнаті дитячого садка.

На завершальному етапі знаходяться ремонтні роботи по улаштуванню ганків.

Даний об’єкт має інфраструктурне та соціальне значення, його відкриття  з нетерпінням чекають 25 вихованців віком від 2 до 7 років із трьох сіл: с.Київське розташоване за 7 км від с.Новоіванівка та с.Старосолдатське – за 5 км .

Реалізація проєкту Президента України «Велике будівництво» в Миколаївській області знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації Олександра Стадніка.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *