Патрульні разом з рятувальники врятували чоловіка з вогню (відео)

Виклик про пожежу на провулку Трипільському отримали патрульні сьогодні близько 1-ї години ночі. Екіпажі у складі командира роти Олександра Шліхтара, Сергія Вашини, Микити Чибісова та Вікторії Андрєєвої оперативно прибули на місце. Про це повідомляє пресслужба.

Там уже працювали рятувальники, горів будинок, дах у кількох місцях провалився.
Інспектори допомагали співробітникам ДСНС приборкати полум’я. Аж раптом почули слабкий стогін, що лунав із прибудови. Поліцейські відразу ж повідомили рятувальників і помітили через вікно в задимленій кімнаті чоловіка.
Його негайно евакуювали з палаючої будівлі й передали медикам. Постраждалого з опіками шпиталізували до обласної клінічної лікарні.

Після ліквідації пожежі під уламками виявили тіло жінки. Проте одне життя спільними діями патрульних та рятувальників вдалось урятувати.

17.09.2020

Патрульні спільно зі співробітниками ДСНС врятували херсонця під час пожежі Виклик про пожежу на провулку Трипільському отримали патрульні сьогодні близько 1-ї години ночі. Екіпажі у складі командира роти Олександра Шліхтара, Сергія Вашини, Микити Чибісова та Вікторії Андрєєвої оперативно прибули на місце. Там уже працювали рятувальники, горів будинок, дах у кількох місцях провалився. Інспектори допомагали співробітникам ДСНС приборкати полум’я. Аж раптом почули слабкий стогін, що лунав із прибудови. Поліцейські відразу ж повідомили рятувальників і помітили через вікно в задимленій кімнаті чоловіка.Його негайно евакуювали з палаючої будівлі й передали медикам. Постраждалого з опіками шпиталізували до обласної клінічної лікарні. Після ліквідації пожежі під уламками виявили тіло жінки. Проте одне життя спільними діями патрульних та рятувальників вдалось урятувати.#ПорядокЦеТи #khersonpolice #поліціяхерсона #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Херсонської області Четвер, 17 вересня 2020 р.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *