У Таврійську прибиратимуть на брегах Каховського водосховища та Північно-Кримського каналу

19 вересня – Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів.

Кожний рік у 3-ті вихідні вересня по всьому світу проходять екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів світу набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходів з прибирання берегів водойм.

Не залишається осторонь і Україна. Зокрема, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство освіти та науки України, Державне агентство водних ресурсів України та Регіональний проект ЄС «Водна ініціатива плюс» (ЕUWI+) закликають всіх небайдужих українців долучитися до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів».

Сьогодні природа Таврійського краю як ніколи потребує нашої допомоги. Не смітити та прибирати за собою – обов’язок кожного свідомого громадянина.

Запрошуємо громаду Таврійської міської ради в суботу, 19 вересня, долучитися до великого прибирання берегів Каховського водосховища та Північно-Кримського каналу.

Екологічний івент «Я прибрав – твоя черга» збирає прихильників екології о 8.30 на Головній споруді Північно-Кримського каналу.

При собі мати гарний настрій та засоби індивідуального захисту (маски та рукавички).

Пам’ятаймо: майбутнє наших водойм – в наших руках!

сайт міста Таврійськ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *