В рамках Всеукраїнського форуму відбулися літературно-музичні вечорниці «На одеській хвилі»

7 серпня 2020 року у рамках ХХІ Всеукраїнського форуму «Українська книга на Одещині» та ХХІV Міжнародногокнижкового фестивалю
«Зелена хвиля» у внутрішньому дворику Одеської національної наукової бібліотеки відбулися літературно-музичні вечорниці
«НА ОДЕСЬКІЙ ХВИЛІ», які стали цікавим благодійним заходом на підтримку літньої читальні «Litera».

Гостей заходу чекали колоритні несподіванки справжнього одеського двору, тематичні фотозони “На одеській хвилі” й фотосушка “Зіркова Одеса”, захоплюючі літературні вікторини та музичні привітання за участю друзів бібліотеки. Цікаво, що першими поціновувачами фотозон стали бібліотечні улюбленці – коти.

Колорит вечорниць посилила ексклюзивна виставка відомого одеського графіка, члена НСХУ Тетяни Поповиченкоз видами та сюжетами із життя постояльців одеських двориків – дотепних, гуморних, життєрадісних і потішних.

З самого початку вечорниць відвідувачі поринули у особливу колоритну атмосферу звичайного одеського двору з ароматами фруктів та канапе, солоної рибки та трішечки п’янкого вина. Звичайні бібліотекарі влаштували гостям справжній одеський прийом та створили феноменальний колорит одеського двору. Одеські жарти та приколи народжувались абсолютно спонтанно.

Зустрічав гостей вечора  «идейный борец за денежные знаки, мечтающий прогуляться по знойному Рио-де-Жанейро в белых штанах», Остап Бендер зі щасливими квитками.

На балконі, як зазвичай у майже кожному дворі, Дядько Жора читав свіженьку газету, а Тітонька Анжела, розвішуючи білизну, роздавала вказівки з сервірування столу дівчатам внизу та перемовлялася з Тітонькою Сусаною, яка приторговувала «рачками».

Хлопчик Єгор Лаврущик, учень ОССМШІ ім. проф. П. С. Столярського, грав соло на скрипці (викладач Лариса Дмитрівна Калякіна).

Сусіди-морячки шумно грали у шахи, а Пані Наталка їх голосно вгамовувала…

Ведуча вечорниць Тетяна Авер’янова розпочала концерт поетичними рядками, присвяченими улюбленій Одесі.

Генеральна директорка Одеської національної наукової бібліотеки Ірина Бірюкова привітала всіх присутніх дуже тепло та по-сімейному.

«Одеситки – це майже парижанки», – сказав колись Олексій Толстой. На літературно-музичному вечорі «На Одеській хвилі» в цьому могли всі переконатися.

Музичне привітання багатогранно талановитої та чарівної Лесі Верби перетворило вечір на справжнє свято з одеським настроєм.

Приголомшливого колориту вечорницям додали модельне агентство RoyalFamilyModels та Одеський Інститут Сучасних Дам показами колекції «Тетянині сукні» під керівництвом Інни Лотішко та Марини Овчаренко.

Особливим подарунком для всіх присутніх став виступ колоритної одеської групи Клезмер-бенд «Мамині діти». Ніхто не заспіває про Одесу-Маму краще! Унікальна жива музика у виконанні Валерія Черніса (баян),ОлексіяСеменіщева (гітара) та Павла Кузнєцова (скрипка) додали вечорницям неповторності та одеського шарму.

Учасників цікавої бібліотечної вікторини нагороджували оригінальними призами.

Літературно-музичні вечорниці «НА ОДЕСЬКІЙ ХВИЛІ» залишили незабутні враження усім, хто мав щастя бути тут присутніми та проходили на підтримку літньої читальні «Litera».

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *