Макет за 30 тисяч: у 12 містах України з’явилася реклама Одеси

Міська рада розмістила в 12 містах України білборди з рекламою Одеси. У такий спосіб місцева влада сподівається збільшити кількість туристів у цьому сезоні, пояснили в пресслужбі міськради.

Там зазначили, що рекламу розмістили на білбордах у містах Київ, Луцьк, Рівне, Суми, Черкаси, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Миколаїв, Львів, Кропивницький та Кривий Ріг.

На постерах зображені одеський музикант Фелікс Шиндлер та “Міс Одеса-2019” Валерія Струтинська, зазначили в пресслужбі.

У мерії запевнили, що борди з селфі на фоні одеських пам’яток та написом “Ти де? А я в Одесі!” повинні зацікавити туристів відвідати цього літа саме Одесу, а не іноземні курорти.

Макети для створення цієї реклами обійшлися департаменту культури та туризму Одеської міськради у 30 тисяч гривень. Про це Суспільне дізналося з системи публічних закупівель “Держзакупівлі.Онлайн”.

Переможцем тендеру став підприємець Ілюшенко Г.П. Зазначимо, раніше він також переміг у тендері на маркування 400 “флешок” логотипом “Я люблю Одесу”. За це міська рада сплатила підприємцю 100 тисяч гривень. Також він виготовив магніти та брелоки з туристичними логотипами за 50 тисяч гривень.

Макет за 30 тисяч: у 12 містах України з'явилася реклама ОдесиОдеська міськрада

Макет за 30 тисяч: у 12 містах України з’явилася реклама Одеси

Макет за 30 тисяч: у 12 містах України з'явилася реклама Одеси
Одеська міськрада

Суспільне

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *