Абітурієнти Херсонщини вже склали дві сесії ЗНО

Абітурієнти Херсонщини вже склали дві сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 25 червня відбулося перше ЗНО – з математики. На його проходження зареєструвалося 4 998 осіб, з’явилося 4 006 учасників, що складає 80,15% від загальної кількості.

У 24 пунктах проведення ЗНО працювало 912 педагогів, 24 співробітники державної служби охорони при МВС та 24 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти.

Результати ЗНО з математики будуть оголошені не пізніше 17 липня.

У вівторок, 30 червня, відбулася найчисленніша сесія ЗНО – з української мови і літератури. На Херсонщині участь у тестуванні взяло 7 044 особи – це 70% від загальної кількості зареєстрованих (10 011 учасників).

Щоб абітурієнти могли скласти тестування, в області працювало 43 пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Для роботи пунктів залучено 1 846 педагогів, 43 співробітники ДСО при МВС та 43 уповноважені особи Українського центру оцінювання якості освіти.

Вчителів, залучених для роботи в пунктах здачі ЗНО, було обстежено на гостру респіраторну хворобу Covid-19. В жодного вчителя захворювання не підтверджено.

Очікується, що результати ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені не пізніше 25 липня.

Зазначимо, що учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії з причин, які не залежали від їхніх дій та волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Докладніше про те, як це зробити, можна прочитати за посиланням: https://testportal.gov.ua/dodsession/

На изображении может находиться: один или несколько человек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *