Пожежа в одеському таборі “Вікторія”: родичі загиблих дітей подали до суду на правоохоронців

Родичі дітей, які загинули внаслідок пожежі в одеському таборі “Вікторія”, подали до суду на поліцію та прокуратуру регіону. Вони вимагають понад 18 мільйонів гривень моральної та матеріальної компенсації. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

На думку заявників, посадовці прокуратури та поліції, які займалися досудовим розслідування пожежі, здійснювали його неефективно та недбало. Зважаючи на це, родичі загиблих дітей вимагають відшкодувати їм 18 мільйонів 668 тисяч гривень, йдеться в реєстрі.

Зазначимо, 668 тисяч гривень – це сума матеріального відшкодування, натомість 18 мільйонів – компенсація моральної шкоди. Суддя Приморського районного суду роз’єднала ці справи та виокремила їх в три різні провадження. Під час слухання кожна з родин має надати документи, які підтверджують заявлені обсяги шкоди.

Нагадаємо, пожежа в дитячому таборі “Вікторія” сталася в ніч з 15-го на 16-те вересня 2017-го року. Тоді згоріла двоповерхова дерев’яна будівля, де відпочивали 42 дитини — учасники танцювального колективу “Адель”.

Внаслідок пожежі загинули троє дівчат: Софія Мазур, Сніжана Арпентій та Анастасія Кулініч. Всього у справі п’ятеро обвинувачуваних: ексдиректор табору – Петрос Саркісян, його заступниця – Тетяна Ланіна, інспектори Державної служби з Надзвичайних ситуацій – Валерій Дяченко та Леонід Бондар, та ексвіцемер Одеси – Зінаїда Цвірінько.

Суспільне

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: Пожежа в одеському таборі “Вікторія”: родичі загиблих дітей подали до суду на правоохоронців

  1. Лёва сказав:

    Я им конечно сочувствую, но почему я должен им платить? Полицаи и прокуратура это не частные лавочки, они кормятся с бюджета, который состоит из, в том числе, и моих налогов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *