Херсонська спілка журналістів відреагувала на обмеження можливостей місцевих ЗМІ у висвітленні візиту президента

Херсонська обласна організація Національної спілки журналістів України у фейсбуці оприлюднила наступну заяву:
 – Як творча громадська організація, яка об’єднує журналістів області, ми підтримуємо позицію колег, обурених тим, що під час візиту на Херсонщину Президента України Володимира Зеленського обласною державною адміністрацією було обмежено можливість журналістам висвітлювати цю подію. Розцінюємо цей факт як наступ на свободу слова, на можливість вільно працювати, забезпечуючи різноманіття думок і повноту інформації як передумову існування демократичного суспільства.
Якщо ми прагнемо до такого суспільства, то у ньому влада має забезпечувати умови для прозорості своєї діяльності, а не штучно обмежувати свободу професійної діяльності журналістів, застосовувати вибірковість, брати на себе право визначати хто з газетярів чи представників електронних ЗМІ більш професійний чи високорейтинговий, прикриваючись карантинними обмеженнями. Нехай це роблять глядачі та читачі.
Застосовані владою обмеження для журналістів щодо висвітлення перебування в області Президента України, поділ на лояльних і незручних, кращих і гірших не додає авторитету ні нашому гарантові Конституції, ні місцевим чиновникам.
Висловлюємо сподівання, що дана подія, яка обурила і водночас згуртувала журналістську спільноту у відстоюванні права на професію, стане нагодою керівництву області переосмислити і усвідомити важливість журналістів і всієї медіасфери для подальшої демократизації суспільства

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com