Кошти по частковому безробіттю роботодавцям та ФОПам виплачують на Миколаївщині

10 червня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік зустрівся з Дмитром Обороньком – директором Миколаївського ОЦЗ.

Про це він повідомляє зі своєї сторінки у Facebook.

Директор ОЦЗ ознайомив очільника області із ситуацією на ринку праці та розповів, як Миколаївська обласна служба зайнятості підтримує малий та середній бізнес у період карантину, а саме здійснює виплати по частковому безробіттю роботодавцям та ФОПам, які не мають найманих працівників.
Так, 330 роботодавців Миколаївщини, які були вимушені зупинити або скоротити діяльність через загрозу пандемії, вже подали до служби зайнятості пакети документів та отримали допомогу по частковому безробіттю, на загальну 10 млн. грн. Така допомога була надана за зверненнями роботодавців і призначена для виплати працівникам, з якими не припинено трудові відносини.
Станом на 10.06.2020 року прийнято 266 позитивних рішень щодо виділення коштів роботодавцям малого та середнього бізнесу для здійснення виплат допомоги по частковому безробіттю 2502 працівникам.
Найбільша кількість роботодавців, які скористалися державною програмою, зареєстровані у Вознесенському, Первомайському, Березнегуватському, Снігурівському, Баштанському, Новобузькому районах та місті Миколаєві.
Нагадаємо! Для того, щоб отримати таку допомогу, керівникам підприємств потрібно лише звернутися до центру зайнятості або філії за місцем сплати ЄСВ з пакетом документів.

Миколаївська ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com