Сергій Хлань підтримав інвестора зеленої енергетики Карла Стурена

Пітримав інвестора зеленої енергетики Карла Стурена, незважаючи на непрості відносини, і політик Сергій Хлань. Про це він написав у соцмережах:

“С Карлом Стуреном у нас были непростые отношения, хотя я лично не понимаю их причин, но в данном случае считаю личные эмоции нужно убрать за второй план. А может и подальше.

Полностью поддерживаю Карла Стурена в его противостоянии с властью “новых лиц”, которые уничтожают инвестиционную привлекательность страны. Это сейчас главное, а не личные отношения.

Зеленский обещает “инвестиционную няню” и тут же инвесторы подают в суд на Украину…

Сейчас много разговоров о нерентабельности зеленой энергетики и во многом эксперты правы. Но в данной ситуации речь не про правоту экспертов, не про отсутствие рентабельности, которая заложена в Стратегии развития зеленой энергетики до 2030 года, а про Слово. Слово которому можно верить.

Зеленский показывает, что нашему слову верить нельзя. Это очень плохо для страны, ведь если Украина обманула инвесторов в одной сфере, почему это невозможно в других?

Выражаю свою поддержку шведскому инвестору Карлу Стурену и готов вместе требовать от Зеленского держать Слово, которое дала Украина.

В конце-концов, Зеленский не долго будет при власти, а Украина останется”.


Про що йдеться

Інвестори у відновлювані джерела енергії не мають коштів для обслуговування банківських кредитів, та виплати зарплати для працівників, про це 5 червня під час прес-конференції агентства «Інтерфакс-Україна» повідомив акціонер та генеральний директор компанії Vindkraft Ukraine Карл Стурен. Про це повідомляє EXPro Consulting.

У нас така ситуація зараз, що немає чим сплачувати відсотки по кредитам вже декілька місяців. У нас нічим платити зарплату, єдине на що вистачає коштів – це сплачувати податки…», – сказав Стурен.

За його словами, якщо інвестори не будуть подавати до суду на «Гарантованого покупця», то у кредиторів виникне питання про пасивність інвесторів.

Стурен вважає, що у найближчому майбутньому усі інвестори масово будуть забов’язані подавати до суду, адже, дані позови їх забов’яжуть подавати кредитори.

За словами Карла Стурена, «Гарантований покупець» не має серйозних активів, тому арешт його рахунків за рішенням суду нічого не дасть.

«Заарештувати рахунки «Гарантованого покупця» – це нічого не означає», – сказав він, додавши, що після таких судових рішень, інвестори звернуть свої позови до третьої сторони (представника держави).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *