Від початку карантину на Херсонщині значно зменшилися запаси донорської крові

Для покращення ситуації обласний центр служби крові активізував роботу із залучення донорів і запрошує усіх здати кров, долучившись до порятунку життів.

Всього одна доза крові може врятувати життя і покращити здоров’я декільком пацієнтам. Це безпечно як для донора, так і для реципієнта. Донорська кров необхідна і при наданні невідкладної допомоги, і при плановому лікуванні. Компоненти крові унікальні й незамінні, їх щодня потребують хворі у відділеннях гематології, хірургії, онкології, їх використовують в акушерстві, під час лікування поранених, проведення складних хірургічних втручань тощо.

У Херсоні здати кров можна в Херсонському обласному центрі служби крові, який знаходиться за адресою вул. Миколаївське шосе, 7, телефон для довідок: 42-03-72, 095-548-683-90 (з 8:00 до 15:00), офіційний сайт:http://hocsk.ks.ua/. Заклад проводить прийом донорів крові щодня з 8:00 до 12:30 (крім суботи та неділі).

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей заклад проводить День донора. Донорська кров буде використана для лікування пацієнтів Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Здай кров – врятуй життя!

Юрий Ромаскевич

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *