Студентці херсонського вишу призначено стипендію Президента України

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року » № 576 від 29 квітня 2020 р. студентці факультету інженерії та транспорту Херсонського національного технічного університету Борисенко Анні призначено вказану стипендію.

Анна є відмінницею навчання з першого курсу. Анна навчається за спеціальністю «Транспортні технології».

Вона є переможницею всеукраїнського освітнього конкурсу «Морська справа 2019» від благодійного Фонду Бориса Колеснікова. Разом з групою переможців вона відвідала Роттердам (Нідерланди) і провідну виставку морських технологій Europort 2019 восени минулого року.

Анна бере активну участь у громадському житті університету. Вона є членом ініціативної групи «Інженери Майбутнього», яка діє на факультеті Інженерії та транспорту. У 2019 році Анна представляла Херсонський національний технічний університет на Всеукраїнському молодіжному соціальному форумі «GoxChange» у м. Запоріжжя. Також вона брала участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Різні, але рідні» у м. Ірпінь.

За досягнення у 2019 році її портрет розміщено на електронній дошці пошани ХНТУ.

Вітаємо Анну з заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Джерело

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *