Херсонський театр зіграє виставу на новій сцені

На карантині сумували за театральними виставами? Тоді у нас для вас гарна новина, адже театр імені Миколи Куліша вже 23-го травня відкриває нову локацію – сцену “Театральний дворик”. А вже 29-го травня о 19:00 там відбудеться показ вистави “Музичний коктейль для гурманів”.

Про це повідомляє прес-служба театру.

“Схована від зайвих поглядів нова локація створює затишну атмосферу для приємного і безпечного відпочинку на свіжому повітрі”, – розповіли у театрі про нову сцену.

Вхід на програму за квитками, придбаними на дати 18 березня та 22 квітня, але перед візитом варто зателефонувати до театру, аби уточнити номер свого столика.

“Оскільки програму перенесено на інший майданчик, для вашої зручності, просимо вас подзвонити в касу театру за номером (0552) 22-55-20 або (095) 275 55 20, для того щоб уточнити номер столика”, – повідомили у театрі.

Мій Херсон

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: Херсонський театр зіграє виставу на новій сцені

  1. Юрий Глебович Кочубей сказав:

    давно пора перестать содержать Драматический театр за счет областного бюджета .И преобразовать его в Херсонский Городской Дом Культуры (ХГДК):,чтоб там играли и пели работники предприятий Херсона в свободное от работы время .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *