Херсонський бізнес перерахував 856 мільйонів гривень податків до державного бюджету

У січні – березні 2020 року херсонські платники податків спрямували до державного бюджету 856,6 млн. гривень податків, це на 89,4 млн. гривень більше, ніж у минулорічному періоді. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Переважну частину доходів державної скарбниці або 44 відсотки сформував податок на додану вартість. З початку року херсонські компанії та підприємці сплатили 379,2 млн. гривень ПДВ. Зростання до аналогічного періоду минулого року склало 56 млн. гривень або 117 відсотків. Також надійшло 252 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що перевищує минулорічний показник  на 30 млн. гривень або на 14 відсотків.

Окрім того, підприємства регіону сплатили 137,7 млн. гривень податку на прибуток, 7,4 млн. гривень рентної плати за використання природних ресурсів, 2 млн. гривень екологічного податку.

Завдяки соціально відповідальним платникам податків, які використовують сучасні електронні сервіси, податківці області здійснюють контроль та адміністрування податків та зборів на кардинально новому якісному рівні.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *