На Херсонщині готуються протистояти африканській чумі свиней

Сьогодні у Чаплинській РДА провели засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації під головуванням Володимира Галицького. Розглянуто питання про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней на території Херсонської області та вжиття заходів щодо недопущення занесення збудника цього захворювання на територію району та забезпечення готовності служб та органів місцевого самоврядування до спільних дій в разі виникнення захворювання на африканську чуму свиней на території Чаплинського району.

Начальником Чаплинського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тетяною Шершнєвою доведено до відома присутніх про спалах африканської чуми свиней на території свиногосподарства Каховського району та пояснено реальну загрозу занесення збудника африканської чуми свиней на територію Чаплинського району. При ситуації, яка склалася із захворюванням, керівникам свинарських господарств району, працівникам Держпродспоживслужби та виконавчим комітетам сільських, селищних рад, визначено завдання, які будуть до них доведені.

Представникам Держпродспоживслужби запропоновано інформаційні матеріали щодо африканської чуми свиней, надавати для висвітлення на офіційному вебсайті райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та у місцевій газеті “Голос Таврії”.

Чаплинська РДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com