Рейди під час карантину відбулися у Херсоні

Фахівцями Херсонського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проводяться моніторингові відвідування щодо збору інформації виконання протиепідемічних заходів на об’єктах міста Херсона,  зазначених у Постанові Кабінету Міністрів України   № 211 від 11.03.2020  року.

У ході заходу приділяється увага, як виконання суб’єктами господарювання вимоги обмежувальних заходів, а саме: заборони діяльності на період карантину, відповідно визначеному переліку та дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів на об’єктах, що можуть працювати.

Рейди здійснюються з залученням працівників Національної Поліції. При встановленні фактів порушення, спеціалістами Держпродспоживслужби вживаються заходи реагування – до правоохоронних органів надаються відповідні матеріали.

Також проводиться роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, персоналом закладів та відвідувачами про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом. 

Держпродспоживслужба у Херсонській області

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com