Медикаменти та дезінфектори передали лікарні на Херсонщині

11.03.2020 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», з метою попередження розповсюдження нової інфекції. 25.03.2020 року уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, продовживши карантин до 24 квітня 2020 року.

З урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, важливо мати запаси медикаментів, в тому числі для надання необхідної медичної допомоги незахищеним верствам населення: пенсіонерам, людям з інвалідністю, багатодітним малозабезпеченим сім’ям, тощо.

Представники «Пауер Констракшн Корпорейшн Оф Чайна, ЛТД» надали благодійну допомогу для створення необхідного резерву медикаментів, а саме придбали та передали Григорівській АЗПСМ медикаменти: анальгін, цитрамон, диклофенак, левоміцетин, шприци, препарати проти грипу та застуди, дезінфекційний засіб для обробки поверхонь. Також забезпечили засобами індивідуального захисту у кількості 300 шт., які були передані до амбулаторії, фельдшерських пунктів громади, на апарат управління та соціальним працівникам; 50 шт. залишились в резерві.

Присиваська ОТГ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *