Для хворих на коронавірус на Херсонщині можуть бути розгорнуті більше 8 тисяч ліжок

У разі потреби на Херсонщині можуть бути розгорнуті більше 8 тисяч ліжок. Сьогодні на онлайнбрифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко доповів про готовність системи медичних закладів до прийому і лікування хворих на COVID-19. За його словами, Національна служба здоров’я України розподілила заходи під час пандемії на 3 хвилі.

«Зараз в області визначені 10 базових закладів охорони здоров’я, які будуть безпосередньо приймати і виконувати протоколи лікування пацієнтів з COVID-19. Одна з них є базовою для надання медичної допомоги вагітним (Херсонська клінічна лікарня ім. О. С. Лучанського). Не можуть приймати хворих на коронавірус ні за яких обставин вузькопрофільні заклади (онко-, протитуберкульозний, кардіологічний диспансер, Центр серця, інсульт ний центр). У другій хвилі беруть участь медичні установи, які не є базовими, проте в них можуть бути розгорнуті госпітальні бази для лікування хворих середньої важкості, які не потребують штучної вентиляції легень. Таких ліжок у разі потреби в області є більше 8 тисяч», – розповів Віктор Короленко.

Директор Департаменту охорони здоров’я також зазначив, що підготовлені інші немедичні приміщення для створення госпітальних баз та обсервації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *