Через заборгованість споживачів Херсонводоканал може призупинити роботу

Про це повідомив Михайло Черемис – директор Херсонського Водоканалу. Він просить громадян поставитися відповідально і вчасно сплатити кошти за квитанціями. Зробити це можна і онлайн, коментує очільник.

Херсонський Водоканал є стратегічним підприємством комунальної сфери, який, незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, цілодобово надає мешканцям Херсона воду, збирає стічні води та виконує їх очищення на міських очисних спорудах каналізації. 

Тоді, як більшість підприємств зупинилась або змушена перейти на роботу та спілкування онлайн, всі підрозділи Херсонського Водоканалу працюють у штатному режимі, підтримуючи безперервний виробничий технологічний процес.

Фахівці Водоканалу – слюсарі, електрогазозварники, машиністи насосних станцій, контролери, водії автотранспорту, лаборанти, ІТР – так само, як і лікарі та соціальні працівники, під час карантину повинні виконувати свої обов’язки.

Аварійні ситуації на мережах трапляються щодня, без поправки на карантин. Підприємству необхідно сплачувати за електроенергію, реагенти та паливно-мастильні матеріали, здійснювати закупівлю труб та запірної арматури, платити податки, виплачувати заробітну плату працівникам, які цілодобово задіяні у забезпеченні життєдіяльності міста. Відсутність коштів у підприємства може привести до обмеження водопостачання або його припинення з непередбачуваними наслідками.

З огляду на складну ситуацію, у якій ми разом опинилися, колектив Херсонського Водоканалу закликає херсонців до розуміння та підтримки у цей непростий час.

Просимо вас знайти можливість сплатити за спожиті послуги з водопостачання і водовідведення, потурбуватися про своїх близьких і рідних старшого віку та допомогти їм оплатити рахунки за допомогою он-лайн сервісів.

Зареєструвавшись у Особистому кабінеті на сайті Водоканалу, в розділі ОПЛАТА (Оплатити он-лайн) ви можете безперешкодно сплатити за послуги Водоканалу, навіть отримати роздруківку рахунку, не виходячи з власної домівки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Коментар до: Через заборгованість споживачів Херсонводоканал може призупинити роботу

  1. Кабанець сказав:

    какой дурак им будет сейчас платить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *